Conveyors

We produce five different types of conveyor. They are characterized by their high durability and long service life. We will recommend the appropriate type according to the type of stone, products or semi-products and the degree of stress.

For maximum time and cost savings we adjust their length to the shop floor layout and organization of space. We ensure the smooth and safe operation of your splitting lines.

Steel link conveyors

Mohutná konstrukce a speciální zesílené řetězy splňují podmínky pro nejnáročnější provoz při štípání kamene. Pro nakládání je vyrábíme se zábranami nebo postranicemi pro nákládání menšího kamene. Vyrábíme jednopásové i dvoupásové dopravníky dle účelu použití. Typově je dělíme podle zatížení: lehké, těžké a extra těžké.

Roller conveyors

Rolnové dopravníky vyrábíme pro zjednodušení nakládání a transportu řezaných desek a kamenů pravidelného tvaru. Nejsou vhodné pro nepravidelné kameny, kde upřednostňujeme ocelové články.

Polyurethane belt conveyors

Dopravníky s polyurethanovým pásem jsou určeny do linek na řezané desky. Jejich výhodou je přesný posun desky.

Waste conveyors

Dopravníky na odpad významně usnadňují a urychlují čištění pracovního prostoru a snižují riziko poškození zařízení. Jsou umístěny v kanále pod štípací linkou. Pohybují se pomalu a nepřetržitě a zachycují veškeré úlomky vzniklé štípáním a transportem kamene.

Rubber belt conveyors

Dodáváme je ke štípacím linkám na výrobu dlažebních kostek. Jsou umístěny pod hlavními dopravníky a od štípaček k nim vedou skluzy. Štípač tak může čistit stůl štípačky smetením drceného kamene do kanálu.

Scraper conveyors

Škrabací dopravník ukládáme do předem připraveného betonového kanálu pod štípací linku SLP (linka na velké bloky). Úlomky kamene jsou odklízeny tlačnou tyčí.

We will help you with your project